Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Tır Kantarı

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
286
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Tek tartı sistemleri
Site Adresi: Tektartisistemleri.com
Site Konusu: Tır kantarı, araç katarı

Tır kantarı 60 tonluk kantar, 80 tonluk kantar seçenekleriyle sizlerle. Kamyon kantarları, genellikle beton temeller üzerine monte edilen ve vagonları veya kamyonları içerikleriyle birlikte tartmak için kullanılan büyük bir kantar setidir. Vagonun veya kamyonun hem boş hem de yüklü halde tartılarak taşıdığı yük kolaylıkla hesaplanabilir.

tek-tarti-logo.png


Tır Kantarı 60 Tonluk 80 Tonluk

60 tonluk kantar ve 80 tonluk kantar sistemlerine sizler de erişebilirsiniz. Günlük operasyonlarında birkaç kamyon kullanan endüstrilerin, ticari operasyonlarının verimli bir şekilde çalışmasını sağlamak için güvenilir ve doğru bir kantar sisteminin kurulu olması gerekir. Bu nedenle, kamyon kantarları şirketin kar akışlarını korumaya yardımcı oldukları için önemlidir.

Kantarlar zamanla, özel uygulamalarına bağlı olarak çeşitli boyutlarda gelen teknolojik olarak gelişmiş tartım aletleri haline geldi. Örneğin, piyasada en ileri teknolojiyi kullanan ve çeşitli uygulamalara hitap eden birçok türde kamyon kantarı mevcuttur. Tek Tartı Sistemleri A.Ş. en kaliteli tır kantarlarını sunmaktadır. Tır kantarı yapıldığında 60 tonluk kantar ve 80 tonluk kantar gibi ölçümler yaparak tırların ne kadar mal taşındığını hesaplar.

Kantar kamyonların sürüş yüzeyini oluşturan yapıdır. Kantar köprüsü tipik olarak istenen uzunluğa yayılacak şekilde bir araya getirilmiş modüler bölümlerden oluşur. Modüller, sürüş yüzeyi olarak çelik bir eşik plakası ile tamamen çelikten yapılabilir. Ayrıca betonla doldurulacak şekilde tasarlanabilirler ve beton bir sürüş yüzeyi oluştururlar. Bir kazı üzerine bir kamyon kantarı kurulabilir, bu da sürüş yüzeyinin zeminle aynı hizada olmasını sağlar.

Ayrıca, kamyonun tartıya binmesine ve tartıdan inmesine izin veren yaklaşımlarla yer üstü bir konfigürasyonda da kurulabilir. Her iki durumda da kalıcı kurulumlar beton bir temel kullanır. Tek Tartı Sistemleri A.Ş. hakkında daha fazla bilgi için https://www.tektartisistemleri.com/ linkine tıklayabilirsiniz.
 
icon
icon
 
2,370Konular
2,481Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt