Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Tır Kantarı - Kamyon ve Araç Kantarı

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
293
Tepkime puanı
309
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Weilo
Site Adresi: Weilo.com.tr
Site Konusu: Araç tartım ürünleri, loadcell ve dahası

Araç kantar çeşitleri nelerdir? Her aracın bir yük taşıma limiti vardır. Binek otomobillerde dahi mevzuat gereği ayrı ayrı limit bulunur. Lojistik sektörü için genel olarak denetimler sıkıdır. Tırlar günümüzde tır kantarı, kamyonlar kamyon kantarı, taşıtlarsa taşıt kantarı aracılığıyla tartılmaktadır. Bu tartım işlemlerinin arka planında son derece ince hesaplar yapılmakta, işlemlerin doğru bir şekilde gerçekleşebilmesi adına özel ürünler kullanılmaktadır.

logo.svg


Araç Kantar Çeşitleri Nelerdir?

Her araç tipi için farklı kantar çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin, bir taşıt kantarında tırın ağırlığını hesaplamak mümkün değildir. Tır kantarları, 60 tonluk kantar ve 80 tonluk kantar olmak üzere ikiye ayrılır. Kamyon kantarı ise 10 tonluk kantar ve 30 tonluk kantar olarak ikiye ayrılır. Araç kantar çeşitleri aks kantarı, tır kantarı, kamyon kantarı, taşıt kantarı şeklindedir.

Araç Kantarları Nasıl Alınır?

Bu kantarları alabilmek için bazı özel firmalarla iletişime geçilmelidir. Tercih edilebilecek en iyi firmalardan bir tanesi Weilo yani weilo.com.tr ‘dir. Firma aracılığıyla ayrıca yük hücresi (loadcell), tartım indikatörleri, elektronik baskül çeşitleri gibi daha pek çok ürünü bulabilir, inceleyebilir, iletişime geçerek güvenle satın alabilirsiniz.
 
icon
icon
 
3,186Konular
3,305Mesajlar
50Kullanıcılar
dijitalSon üye
Üst Alt