SMS Onay

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
269
Tepkime puanı
304
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: SMS Onay
Site Adresi: Smsonay.org
Site Konusu: SMS Onay, mobil onay sitesi
Açıklama;


SMS onay hizmeti nasıl alınır? Bir uygulama yüklediğinizde veya bir hizmete kaydolmak istediğinizde, birincil e-posta adresinizi ve telefon numaranızı girmeniz gerekebilir. Böylece sistem, kayıtlı telefon numaranıza bir PIN Kodu göndererek hesabınızı doğrulayacaktır. Aynı cep telefonu numarasını yalnızca bir kez kullanmanıza izin verilir. Bazen bir numaranız olmadığı için sitede yeni bir hesap oluşturamazsınız.

logo2.png


SMS Onay Hizmeti Nasıl Alınır?

Peki SMS onay hizmeti nasıl alınır? Fake numara alma, SMS onay, mobil onay gibi tüm konularda hemen smsonay.org web sitesine giriş yapabilirsiniz. Bugün endişelenmenize gerek yok çünkü telefon olmadan doğrulama için çevrimiçi SMS onay için birçok ücretsiz ve ücretli site var. Bu, web sitesinde hesapları kaydederken ve doğrularken sizin için kolaylaştırır.

Çevrimiçi mobil onay almak için gerçek bir SIM telefon numarasına ihtiyacınız varsa, bu, Smsonay sitesi en güvenilir firmadır. Smsonay, çevrimiçi SMS almanızı sağlayan bir hizmettir. Bu, Gmail, Facebook, Telegram ve daha fazlasını doğrulamak için SMS yoluyla hesap aktivasyonları için sanal bir numara oluşturabileceğiniz anlamına gelir.

Smsonay sitesine girdiğiniz zaman hangi uygulamalara hizmet verildiğini görebilirsiniz. Eğer aklınıza takılan bir soru varsa sitede WhatsApp iletişim numarası bulunmaktadır ve hemen iletişime geçebilirsiniz. Hemen smsonay.org linkine tıklayarak hizmetlerden yararlanın.
 
1,036Konular
1,136Mesajlar
50Kullanıcılar
dursunzamanSon üye
Üst Alt