Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Sağlık Turizmi Yazılımı Kurulumu

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
286
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Meto CRM
Site Adresi: Metocrm.com
Site Konusu: Sağlık turizmi yazılımı
Açıklama;

Sağlık turizmi yazılımı nasıl kurulur kullanılır? Hastanelerin hasta giriş ve çıkışlarını yapmak için kullandıkları sağlık turizmi yazılımı hastaların doktor bilgilerini, kontrol takip sürelerini ve ödeme bilgilerinin takibinin de yapılmasını sağlar. Bir hastanın hastaneye gelip giriş yaptığı andan doktora göründüğü ve yapılan tüm tetkik, tahlil, tedavi, reçete ve ameliyat bilgileri hepsi sağlık turizmi yazılımı ile birlikte kayıt altına alınmaktadır.

meto-logo-beyaz.png


Sağlık turizmi yazılımıyla birlikte hastanedeki hastaya ait tüm bilgiler kayıt altına alınarak güvenle depolanmaktadır. Sağlık turizmi yazılımı ile birlikte hastanın birden fazla tedavisi hastanın bilgilerine eklenebilmektedir. Ayrıca hastanın geçirdiği operasyonları doktora ve farklı bir hastaneye bu sistemden gönderebilirsiniz. Hastaların tedavi ücretlerinin farklı kurlardan hesaplanarak alınması da sağlık turizmi yazılımı ile birlikte yapılabilmektedir.

Sağlık Turizmi Yazılımı Kurulumu

Hastanelerin hasta verilerini kaydettiği sağlık turizmi yazılımı kurulumunu yazılımın patentine sahip olan firma tarafından yapılmaktadır. Pratik ve güvenli bir şekilde kullanım imkanı sağlayan sağlık turizmi yazılımı birçok hastane tarafından tercih edilmektedir. Sağlık turizmi yazılımı için https://metocrm.com/tr/ web sitesinden bilgi alabilirsiniz.
 
icon
icon
 
2,341Konular
2,452Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt