Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Rüya tabirleri Rüyada Sabahlık Görmek

anatoLya

Yönetici
Site Sahibi
Admin
Katılım
9 Ağu 2023
Mesajlar
302
Tepkime puanı
18,008
Puanları
180,402
Konum
Kimeneki
Sabahlık; kadınların, sabahları yataktan kalkınca geçici olarak giydikleri üstlüktür. Rüyada sabahlık görmek kadın için sağlık ve esenliğe, erkek için kazanç ve berekete delalet eder. Sabahlık, ayrıca rahatlık, sevinç, arzuya erişmek olarak yorulmaktadır. Rüyasında beyaz sabahlık giydiğini gören kişi mülk sahibi olur. Rüyada saten sabahlığı görmek; üzüntü ve kederden kurtulmaya delalet eder. Genel olarak genç kızların pembe ve güzel bir sabahlık giymesi çok güzel bir evlilik yapacaklarına işarettir. Evli kadınlar için yuvada mutluluktur. Erkek için ise akılsızlığı, düşüncesizliği yüzünden güç duruma düşmektir.

Rüyada Sabahlık Giymek; Rüyada sabahlık giydiğini görmek kadın için sevinçli bir haber alacağına, genç kız için huzur ve mutluluğa, temiz ve rahat sabahlık, sevinç ve feraha, fakir için rızk ve huzurlu hayata, diğerleri için ucuzluk ve bolluk ile tabir edilir. Bazen rüyada sabahlık giymek bozulan ilişkilerinizin yeniden yoluna gireceği demektir. Ayrıca beyaz sabahlık görmek, bekâr için evlenmeye işaret eder. Sabahlık rüyası, sevinç ve feraha erişmeyi gösterir. Ayrıca şeref ve saygınlığa da işarettir.

Rüyada Robdöşambr Görmek​

Rüyada güzel renkli ve temiz bir robdöşambr görmek, genellikle kişinin kendisine iyi bakacak bir eş bulacağına veya maddi açıdan zenginleşeceğine işaret eder. Bu rüya, olumlu değişimlerin ve refahın yakın olduğunu belirtir.

Rüyada Kırmızı Sabahlık Giymek​

Rüyada kırmızı sabahlık giymek, aşk ve tutkuyla dolu bir hayatın simgesidir. Kendine olan güvenin artacağına, hayatta daha cesur adımlar atılacağına işaret eder. Bunun yanı sıra, duygusal anlamda yoğun bir döneme gireceğinizi gösterir. İş dünyasında ise yeni kapılar açılacak, başarılar elde edilecektir.
 
icon
icon
 
2,371Konular
2,482Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt