benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
195
Site Adı: DT Mert Yıldız
Site Adresi: Dtmertyildiz.com
Site Konusu: Mersin diş hekimi

Mersin diş hekimi arıyorsanız hoş geldiniz. Diş çekimi ile ilgili yazımızın bu bölümünde yukarıda verilen bilgiler dışında kalan ve kişilerin en çok araştırdığı soruları kısa ve öz bir biçimde cevaplayacağız. Sizde ulaşmak istediğiniz bilgiye daha rastlamamışsanız yazının geri kalanını okumanız da fayda olacaktır.

Hamile olan bir kadın diş çektirebilir mi?

Anne adayı olan bir kadının diş çektirmesinde herhangi bir sorun bulunmamakla beraber durumun acili yetine göre karar verilmektedir. Acil olmayan durumlarda diş çekimi veya diğer tedaviler doğum sonrasına bırakılır.

Logo-01.png


Adet döngüsündeyken diş çekilir mi?

Eğer adet dönemindeyseniz doktorunuzla paylaşmanızda fayda olacaktır. Çünkü adet döngüsü ile değişen kan akışı olumsuz etkileyebilir.

Yirmilik dişlerimi çektirmek zorunda mıyım?

Bu durum kişiden kişiye değişiklik göstermektedir. Eğer yirmilik dişiniz çıkarken ağız ve diş sağlığınıza tehdit olacak bir şekilde oluşuyorsa çektirmeniz gerekebilir.

Aynı anda kaç diş çekilebilir?

Bu geçirdiğiniz hastalığa ve dişlerinizin durumuna değişiklik gösterir. Sadece tek seferde bir diş çekilir gibi bir kaide yoktur. Doktorunuzun gerekli gördüğü sayıda diş çekimi gerçekleşebilir.

https://dtmertyildiz.com/
 
duyarlı resimler
Üst Alt