Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Lazer Epilasyon Sitesi

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
286
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Ege Dermalife

Site Adresi: Egedermalife.com

Site Konusu:Ege dermalife lazer epilasyon faaliyetlerini sürdürüyor. Lazer ışınları ile vücutta bulunan istenmeyen tüylerin yok edilmesi işlemine lazer epilasyon denilmektedir. Önceleri sadece kadınların ilgi alanına giren bu kavram şimdilerde birçok erkeğinde hizmet aldığı bir sektördür. Erkekler özellikle yanaklarındaki kıllar, omuz ve ensedeki kıllardan fazlaca şikâyetçi olmaya başladı. Bunun içinde lazer epilasyon konusuna yöneldiler.Özellikle son 20 yıldır bu sektörde ciddi manada ilerleme oldu. Güzellik salonlarının vazgeçilmezi olan lazer epilasyon cihazları da buna yönelik olarak oldukça popüler olmaya başladı Kullanıcılar tarafında oldukça faza şekilde olumlu dönüşler alınınca da bu sektör gelişmeye devam etti. !8 yaşı itibariyle başlayan bu epilasyon tüm yaşlara da uygulanmaya başladı. Cinsiyet fark etmeksizin her bölge için epilasyon yapılmaya artık başlandı.

27022egedermalife-logo.png


Lazer epilasyon Çeşitlerinden Hangisi En çok Tercih Edilmektedir?

Lazer epilasyon bilindiği gibi tüy rengine ve cilt tonuna yönelik olarak kullanılan cihazlarda değişmektedir. Günümüzde en çok kullanıla yöntem ve cihaz özellikle “ buz lazer” kavramıdır. Buz lazer bilinen klasik lazer cihazlarından farkı olarak acısı az olduğu kullanıcılar tarafından bildirilmektedir. Buz lazer her tüye uygun olarak tasarlanmıştır. Son yıllarda en çok tercih edilen lazer epilasyon türündendir. Anatoliumvip.com sizlerde güvenli ve kaliteli lazer epilasyon yaptırmak isterseniz bu siteden bilgi alabilirsiniz. Lazer epilasyon yapılırken öncelikle dikkat edilmesi gereken bu hizmeti almadan iyi araştırmak olacaktır.

https://www.egedermalife.com/
 
icon
icon
 
2,341Konular
2,452Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt