benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
197
Site Adı: Kripto101
Site Adresi: Kripto101.com
Site Konusu: Kripto para blog sitesi.
Açıklama:

Okex nedir ve nasıl kayıt olunur gibi sorular özellikle yeni kullanıcıların en çok merak ettikleri konular arasında yer alıyor. Okex borsasına kayıt olmak istiyorsanız öncelikle sisteme üye olmanız ve kayıt olma işlemlerini tamamlamanız gereklidir.

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra okexi kullanmaya başlayabilirsiniz. Para yatırma ve para çekme gibi işlemler için kimlik onayı gerekir. Kimlik onaylanması için ise okex ana sayfasına giderek profilinizin üzerine tıklayıp işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün.

kripto101-logo.png.webp


Okex Para Yatırma

Bir kripto para borsası olan okexe para yatırmak için para yatırma işlemlerinin yapıldığı sayfaya giriş yapmalısınız. Burada karşınıza çıkan ekranda para yatırma bölümüne tıklayarak istediğiniz miktarda para yatırmanız mümkündür. Ayrıca para çekmek istiyorsanız para çek seçeneğine tıklamanız yeterlidir. Okex kullanımı oldukça kolay olan bir sistemdir.

Yeni başlayan kullanıcılar dahi bu sistemi kolaylıkla kullanabilir. Okex para çekme para yatırma, Kripto para, probit borsası nedir? Gibi her türlü sorunuza detaylı bir şekilde yanıt bulunmak için https://kripto101.com/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
Üst Alt