Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Kıbrıs Satılık Ev

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
286
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site adı: Yeşil Renkli Adam
Site Adresi: Yesilrenkliadam.com
Site Konusu: Kıbrıs satılık ev

Kıbrıs ev fiyatları ne kadar? Kıbrıs turizm eğlence tarih gibi etkenlerin bir bütün olarak birleştiği ve dört tarafının denizlerle çevrili olduğu eşsiz bir adadır. Kıbrıs’ta yaşamak çoğu kişinin hayalidir. Özellikle casinoların serbest bırakılması dünya ülkelerindeki birçok insanı buraya çekmektedir. Kıbrıs’tan ev al çok iyi bir yatırım aracı olarak görülmektedir. Muhteşem plajları ve kültürel aynı zamanda da tarihi dokusu ile yerli ve yabancı birçok turisti kendine çekmeyi başarır.

11062b_ff089b6572214feebedc1f5db46181c6~mv2.jpg


Kıbrıs Ev Fiyatları

Kıbrıs ev fiyatları birbirinden farklı olduğundan dolayı değişkenlik gösterecektir. Burada ev almak için ise gayrimenkul anlamında uzmanlaşmış bir yerden bilgi almak gerekir. Kıbrıs’tan ev alma sitesi Yesilrenkliadam internet sitesinden müstakil ya da çok katlı olan daire fiyatlarına ulaşmak mümkündür. Türkiye’de evlerin kendini ödeme süreleri ortalama olarak 300 ay iken Kıbrıs’ta satın alınan bu evlerin kendini amorti etme süresi ise ortalama olarak 100 ay olarak belirlenmiştir. Bu da Türkiye yerine Kıbrıs’ta yatırım yapmanın önünü açan ve mantıklı sebeplerinden biridir. Ancak şu unutulmamalıdır ki Kıbrıs’ta ikamet etmeyen bir kişi sadece bir ev alabilme hakkı bulunmaktadır.
 
icon
icon
 
2,370Konular
2,481Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt