Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Burçlar En Titiz Burçlar

anatoLya

Yönetici
Site Sahibi
Admin
Katılım
9 Ağu 2023
Mesajlar
302
Tepkime puanı
18,008
Puanları
180,402
Konum
Kimeneki
Başak (24 Ağustos – 23 Eylül): Dünyayı düzensiz ve temiz gölgeler içinde görüyorsun. Her gün iki kez odanızı topluyorsunuz ve her gün evinizdeki tüm makineleri dezenfekte ediyorsunuz. Pileli giysiler sizin için bir rahatlama eylemidir ve sevgili arkadaşlarınız misofobik olduğunuzu söyleyebilirler. En büyük sıkıntınız tesadüfen giysilerinizi lekelediğiniz noktadır. Umarız Başakların neden en titiz burç olarak sıralandığının cevabını almışsınızdır.

İkizler burcu (21 Mayıs – 21 Haziran): İkizler, hayatın boyunca düzenli bir birey oldun ve bu yüzden en titiz burçlardan biri olarak sıralanıyorsun. Hatta bir keresinde tüm evinizi sadece bir günde yeniden düzenlediniz. Ek iş olarak başkalarının evlerini temizlersiniz ve çiftliğinizi veya bahçenizi yönetmek için tonlarca enerji harcarsınız. Başkaları, temizlik konusunda aşırı olduğunuzu söyleyebilir, ancak siz bunu günlük hayatınızın bir parçası olarak görürsünüz.

Oğlak (22 Aralık – 20 Ocak): Belki de en büyük değer, sağlam ve çalışkan bir tutuma sahip olmaktır. Çocukken, Oğlak, sana evin etrafında çok sayıda görev ve yükümlülük verildi. Yatağını yapmadan yalnız bir gün geçiremezsin. Gün için planlar yapmayı seviyorsun. Günlük bir programa sahip olmak, sizi normal ve gelişmiş tutan şeydir. Ve tüm bu niteliklerin seni en titiz burçlardan yapıyor.

Balık Burcu (20 Şubat – 20 Mart): Bu, astrolojideki en neşeli burçlardan biridir. Kendinizi en temiz ortamlarda güvende hissedersiniz. Gerçekten temizlik yapmanın zevkini keşfedersiniz ve her şeyin kendi yeri olması ve hep düzenli olması için uğraşırsınız. Arada bir, yalnızca eğlence amaçlı olarak, arkadaşlarınıza yerlerini temizlemelerinde büyük ölçüde yardımcı olmayı teklif edebilirsiniz.

Boğa burcu (21 Nisan – 20 Mayıs): Boğa, çok düzenli ve hassassın. Düzensiz şeyleri görmek seni deli ediyor. Temizlik ve her şeyi düzenli tutmakla ilgili her şeyi kendiniz yapmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızın evinizdeyken arkalarını toplamanız gerektiğini düşünerek işe koyulursunuz.

Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz): Yengeç, evinizin varlığından gurur duyuyorsunuz, bu nedenle her hafta sonu evi baştan sona derinlemesine temizliyorsunuz. Dağınıklığın düzensizliğe yol açtığını kabul ediyorsunuz, bu nedenle ailenizde bir plan ve rutin olması sizin için önemli. Düzenli bir eve ne kadar değer verseniz de bu, aracınızda dağınıklık bırakmanıza engel değil.
 
icon
icon
 
3,148Konular
3,267Mesajlar
50Kullanıcılar
dijitalSon üye
Üst Alt