Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

En Güzel Sözler 2023 - Sevgiliye, Eşe, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler

KaLpSizZz

Yönetici
Site Sahibi
Admin
Web sitesi
www.maviforum.net
En Güzel Sözler 2023 - Sevgiliye, Eşe, Farklı, Kısa, Uzun, Romantik, Etkileyici, Duygusal, Anlamlı Güzel Sözler
Güzel sözler 2023 galerisi ile derin manalı en güzel aşk sözleri arasından dilediğinizi seçebilir, sevdiklerinize hislerinizi süslü mesajlarla ifade edebilirsiniz. Nişanlıya, eşe ve sevgiliye güzel sözler söylemek, ilişkinizin ve aşkınızın gücünü korumak için hayli önemlidir. Kelimeleri kullanmakta iyi olmayan aşıklar için şairlerin kaleminden dökülmüş, Türkçe ve İngilizce romantik mesajlar, dokunaklı ve güzel anlamlı sözler imdadınıza yetişecek. Kısa ve uzun seçeneklerle, resimli ve duygusal ifadelerden oluşan bu sözlerle arkadaşa, eşe dosta, sevgiliye duygularınızı anlatmak çok kolay! İşte, sevdiğine güzel şeyler söylemek isteyenler için sosyal medyada paylaşılacak, sevgiliye gönderilecek en güzel sözler

En Güzel Sözler 2023

Önemli olan ne kadar uzun bir hayat yaşadığımız değil, hayatı nasıl yaşadığımızdır. Bir çiçeği koklamadan yaşamış sayılır mı insan?
Gerçek aşk için plan yapılmaz. Gerçek aşk sizi tüm plansızlıklarınızla bulur.
Benim güneşim sen gözlerini açtığında doğuyor. Tüm karanlıklarımın ışığı sensin aşkım.
Benim sevgim böyledir. Varlığım senin hepten: her suçu üstlenirim, yeter ki haklı çık sen (Shakespeare)
İyi görünmek için çabalamak yerine iyi ol. Hem kendini değiştir hem kendi dünyanı.

Cahil insanların sizi anlamasını beklemeyin. Bazen cehalet için en güzel cevap susmaktır.
Başarmak istiyorsan çabala. Unutma, kimse senin yürüdüğün yolları yürümedi.
İnsan sevmeye başlayınca yaşamaya da başlar (Shakespeare)
Sevilmek güçlü hissettirir, sevmek cesaretli. İnsan hem sevip hem sevildiğinde tüm yükleri hafif gelir.
Üç günlük dünya için gayret üstüne gayret, edebi bir yaşam için gayret yok hayret (N. Fazıl Kısakürek)
Başkasına harcanan her zaman hediyedir. Kime harcadığına dikkat et.

Hep düştük ama sonunda kalktık. Ayağımıza taş değdi diye yolumuzdan mı dönseydik?
Bugün varız yarın yokuz, elinde sevgiden başka ne kalacak?
Ne renk olursa olsun gözlerin, hepimizden dökülen gözyaşı aynı renk…
Kimsin sen? Yağmur yağdığında yağmuru hisseden mi yoksa sadece ıslanan mı?
Çok dengesizim değil mi? Sen sol tarafıma bu kadar yüklenirsen ben nasıl dengemi bulayım?
Uçurumlardan bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atlamak isterdim. Ama içimde sen varsın… Ya sana bir şey olursa?

Seni seviyorum diyemem sana ben. Ellerin üşümesin diye öperek ısıtırım, sen anlarsın.
Evet, kabul ediyorum iki yüzlü biriyim. Sana gülen yüzüm başkasına gülmez benim.
Eğlendiğin kişiyle arkadaş olmalısın, derdini açtığınla dost, yanında ağladığında sevdalı.
Bana gel. Başın sıkıştığında değil, sevgiyi anladığında gel ki ömrümü adadığıma değsin.

1,993Konular
2,104Mesajlar
40Kullanıcılar
RoSeNSon üye
Üst Alt