Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Diş Hekimi Sarıyer

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
299
Tepkime puanı
309
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Dental Care Clinic
Site Adresi: Dentalcareclinic.com
Site Konusu: Sarıyer dişçi
Açıklama:

Sarıyer diş hekimi arıyorsanız hoş geldiniz. Özel bir formül olan zirkonyum dişlerde meydana gelen estetik bozukluğun giderilmesinde kullanılmaktadır. Lamine kaplama işleminde kırık veya eğri dişler daha düzgün bir görümüne kavuşturulur. Zirkonyum kaplamada arka dişler için de kaplama işlemi yapılabilir. Bu konuda uzman diş hekimi, muayene işlemi sonrasında tedavi programı oluşturur ve program çerçevesinde tedavi işlemini gerçekleştirir.

cropped-logomavi.png


Lamine kaplamada ise şekli bozuk olan dişler daha düzgün bir görünüme sahip olmaktadır. Gülüş tasarımı olarak da isimlendirilen tedavi programında dişlerin yüzeyine uygun lamine kaplama yapılır ve güzel bir görünüm oluşturulur. Toplum içinde dişlerin şekilsizliğinden dolayı gülmeye utananlar için özel lamine kaplama işlemi gerçekleştirilir. Sarıyer diş hekimi arıyorsanız detaylar için dentalcareklinik.com a giriş yapabilirsiniz. Sarıyer dişçi konusunda iletişime geçebilirsiniz.
 
icon
icon
 
4,085Konular
4,204Mesajlar
50Kullanıcılar
dijitalSon üye
Üst Alt