Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Dermapen Uygulaması

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
277
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Flora Klinik
Site Adresi: Floraklinik.com
Site Konusu: İstanbul estetik merkezi
Açıklama;

Dermapen uygulaması yapan klinik arıyorsanız hoş geldiniz. Dermapen, ince çizgilerin ve kırışıklıkların belirtilerini, akne izlerini azaltmak ve cilt rengini iyileştirmek için harika olan mikro-iğnelemeli bir yüz bakımıdır. Mikro iğneleme ayrıca cilt yoluyla kolajeni uyarır ve bu da sıkılaşma, dolgunlaşma ve cilt görünümünü iyileştirme gibi yaşlanma karşıtı sonuçlara neden olur.

logo-flora-clinic.png.webp


Dermapen Uygulaması Yapan Klinik

Floraklinik.com, dermapen uygulaması yapan kliniktir. Dermapen, mikroiğnelerin cilde bölümlere ayrılması yoluyla hızlı bir yanıt vererek çalışır. Bu, cildin dış ve iç katmanlarında mikro yaralanmalara neden olur. Sonuç olarak, vücudun doğal iyileşme tepkisi tetiklenir ve bu da cildin kendini yenilemesine neden olur.

Yaşlandıkça cildimizin iyileşme süreci yavaşlar. Dermapen, vücudumuzun doğal iyileşme tepkisini tetikleyen cildimizde mikro yaralanmalar oluşturur. Kollajen ve elastin bu iyileşme tepkisi ile uyarıldığında cildimiz tazelenmiş ve dolgun görünecek, bu da ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltacaktır. Dermapen tedavisini belirli ilgili alanlarda tekrarlayarak ince çizgileri ve kırışıklıkları hedefleyebilir, tedavi bittiğinde cilt dolgun, sağlıklı ve pürüzsüz görünecektir.

Flora Klinik Dermapen işlemleri konusunda güvenilir ve uygun fiyatlara hizmet vermektedir. Dermapen konusunda daha fazla bilgi edinmek isterseniz Floraklinik.com sitesine girebilirsiniz. Sitenin sağ alt kısmında WhatsApp logosuna tıklayarak iletişime geçebilirsiniz. Flora Klinik bu işlemin dışında karın germe ameliyatı, göz kapağı düşüklüğü, q switch lazer gibi işlemler yapabilmektedir.
 
1,819Konular
1,930Mesajlar
39Kullanıcılar
DuRuSon üye
Üst Alt