Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Döşemelik kumaş üreticisi

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
299
Tepkime puanı
309
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Flokser Tekstil
Site Adresi: Floksertekstil.com.tr
Site Konusu: Döşemelik kumaş, suni deri
Açıklama;

Suni deri kumaş arıyorsanız hoş geldiniz. Gerçek deriye alternatif olarak üretilmekte olan suni deri kumaşların kalitesi, kullanıldığı sektörlere gayet uygundur. Döşemelik suni deri kumaşları, farklı renklere sahip skalasıyla ürün çeşitliliği ve alternatifleri açısından da oldukça geniş bir portföyde sunulmuş olur. Suni deri üreticileri, müşterilerin taleplerini ve ürünlerin beğenilerini göz önünde alarak bir üretim stratejisi belirler ve bu strateji yönünde ürünler ortaya koyarlar.

sektor01.df53b2cab460bd2e99af.jpg


Döşemelik Kumaş

Döşemelik kumaş suni deri olduğu takdirde, temizlenmesinde de bir hayli özen gösterilmesi gerekir. Böylelikle suni deriye zarar verilmemiş olur. Bu nedenle, ürünlerin üzerlerinde yazılı bulunan kullanım talimatını harfiyen uygulamak gerekir. Suni deri kapsamında üretilen ve piyasaya sürülen ürünler, görünümleriyle diğerlerinden farkını aleni bir şekilde belli eder ve kişilerin girdikleri ortamda tarzlarını yansıtmalarını sağlar.

Suni Deri Kumaş Neden Kullanılır?

Gerçek deriye göre daha uygun fiyatlı olan ve daha hoş bir kullanıma sahip suni deri kumaşlar, aynı zamanda gerçek deriye göre daha şık bulunabilen ürünlerdir. Kısacası, gerçek deri olmayan ve gerçek deriye en yakın kullanımı veren ürün dendiğinde suni deri akla gelir ve pek çok sektörde sıklıkla tercih edilir.

Suni deri konusunda envaiçeşit ürünü bir arada müşterilerin beğenisine sunan ve bu kapsamda birçok sektörden farklı pek çok müşteriye hitap eden flokser.com.tr, ürünlerini kaliteli ve güvenilir bir şekilde üretip usulüne uygun şekilde piyasaya sürer. Flokser tekstil, suni deri üreticileri arasında yer almaktadır.
 
icon
icon
 
4,079Konular
4,198Mesajlar
50Kullanıcılar
dijitalSon üye
Üst Alt