Neler yeni

Cilt Koruyucu

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
250
Tepkime puanı
301
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Bebak Shop
Site Adresi: Bebakshop.com
Site Konusu: Cilt bakım ürünleri, güneş kremleri ve diğer ürünler
Açıklama;

Güneş kremi kullanımı günümüzde son derece önemli. Güneşe normalden daha fazla maruz kalan kişiler genç olsalar da kırışıklık ve ince çizgiler nedeniyle yaşlı görünebilirler. Buna “fotoyaşlanma” denilmektedir. Güneş kreminin faydaları, fotoyaşlanmaya engel olarak cildin genç kalmasına yardımcı olmaktadır.

Renk Tonunu Eşitler

Güneş ışınları, ciltte renk pigmentlerinden sorumlu olan melaninin artışında dengesizliklere yol açmaktadır. Bu sebeple yüzün her yeri aynı tonda olmaz ve kişi estetik açıdan zor durumda kalabilir. Düzenli kullanımda renk tonu eşitlenir ve cilt güzel bir görünüme kavuşur.

logoBebak_220x.png


Cildin Nem Kazanmasını Sağlar

Cilt üzerinde ince bir katman oluşturarak nemin dışarıya çıkmasını engeller. Böylece cilt kuruluğunun önüne geçilir. Cilt nemlendirici de cildin nemlenmesi konusunda büyük öneme sahiptir.

Hava Kirliliğinden Korur

Zararlı ışınların yanı sıra kirli havanında tene nüfus edilmesini engeller cilt bu sayede temiz kalmış olur. Güneş kreminin faydaları, çevre kirliliğinin cilde vereceği zararı en aza indirmektedir.

Güneş Kreminin Faydaları Sayesinde Cildin Eski Parlaklığı Geri Gelir

Güneş, zamanla cildi solgun bir hale getirmektedir. Buna kırışıklıklar da eklenince kişi psikolojik anlamda kendini kötü hissedebilir.

Güneş kreminin faydaları sayesinde cildin eski parlaklığının geri gelmesi sağlanarak bu sorun kolaylıkla çözülebilir. Dikkat edilmesi gereken nokta kremin düzenli ve dikkatli kullanılmasıdır.


https://bebakshop.com/collections/koruyucular
 
Üst Alt