Neler yeni

Boşanma Avukatı İstanbul

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
253
Tepkime puanı
301
Puanları
2,152
Konum
istanbul
İstanbul anlaşmalı boşanma avukatı nasıl bulunur? Pek çok kişi günümüzde bu soruya bir cevap arıyor. Çünkü İstanbul’da 15 milyonu aşkın kişi yaşıyor. Ve ne yazık ki çeşitli nedenlerden dolayı evliliklerin bir kısmı boşanmayla bitiyor. Bilindiği üzere evliliğin yasal bir şekilde sona ermesi boşanma olarak biliniyor. Genel olarak çiftler, biz birbirini tanıyarak evlenseler de, bu süreç sonrasında belirli bir zaman dilimi sonrasında boşanma eylemi gerçekleştirilmek istenebiliyor. Buna sebep olan pek çok farklı kriter bulunmaktadır.

Bazı dönemlerde boşanma karşılıklı olarak antak kalma dahilinde gerçekleşse de, ara sıra taraflardan herhangi birisi güçlük çıkarabilmektedir. Bu sebepten dolayı boşanma, anlaşmalı boşanma veya çekişmeli boşanma benzer biçimde ikiye ayrıldığını sizlere söyleyebiliriz Genel olarak çekişmeli boşanmada bir taraf boşanmak istese de öteki istemeyebilir veya mal paylaşımında anlaşmazlıklar yaşanabilir.

İstanbul Anlaşmalı Boşanma Avukatı Nasıl Bulunur?

Peki İstanbul’da anlaşmalı boşanma avukatı nasıl bulunur? Bu soruya cevap verelim. Google’a İstanbul anlaşmalı boşanma avukatı yazıldığında yüzlerce farklı sonuçla karşılaşmak mümkün olmaktadır. Fidelis Hukuk Bürosu da bunlardan bir tanesidir. Boşanma avukatıyla anlaşmak için birtakım şartlar aranabilir. Evliliğin minimum 1 yıl sürmesi, boşanmak için beraber başvurulması ya da eşlerden bir tanesinin açmış olduğu davanın öteki tarafından kabul edilmesi. Gibi.

Kadıköy avukat İstanbul anlaşmalı boşanma konusunda tercih edilebilir. Bunun yanı sıra ayrıca İstanbul gayrimenkul avukatı gibi talepler de dönemsel olarak olabilmektedir.
 
Üst Alt