Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Biorezonans Sigara Bırakma

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
279
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Megalife
Sİte Adresi: Megalife.com
Site Konusu: Biorezonans sigara bırakma tedavisi
Açıklama;

Biorezonans sigara bırakma merkezi arıyorsanız hoş geldiniz. Sigara bağımlısı bir bireyin bırakma çabası çok zorlu geçer. Bırakmaya çalıştığı ilk 3 gün en zorlu zamanıdır. Bu zaman içerisinde konsantrasyon eksikliği, sinir, huzursuzluk ön plana çıkar. Sakız çiğnemek, kraker yemek, sigarayı aklınıza getirecek durum veya ortamdan uzaklaşmak bırakmaya çalışan kişinin atlatmasına yardımcı olabilir. İleri düzey bağımlı bir kişinin ise profesyonel destek alması onun için en uygun çözümdür.

logo_son_mega.png


Biorezonans Sigara Bırakma Merkezi

Biorezonans sigara bırakma merkezi aracılığıyla sizler de sigarayı bırakabilirsiniz. Bilindiği gibi sigaranın çokça zararı bulunuyor. Böcek ilacı yapımında da kullanılan nikotin, bu işin başında gelmektedir. Rengi ve kokusu yoktur. Fazlasıyla zehirli bir maddedir. Çok yavaş olarak kana bulaşır. Bundan dolayı vücutta birikim yapmaz ve güçlü bir uyuşturucu türü olduğu için bir süre sonra tolerans geliştirir.

Sigara bırakma merkezi aracılığıyla biorezonans sigara bırakma tedavisi için randevu alabilmeniz mümkün. İlgili tüm detaylar ve iletişim numaraları sizleri megalifeterapi.com ‘da bekliyor.
 
1,913Konular
2,024Mesajlar
39Kullanıcılar
DuRuSon üye
Üst Alt