Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Araç Kiralama İzmir

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
286
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: ZGR
Site Adresi: ZGR.com.tr
Site Konusu: Aylık araç kiralama

İzmir rent a car firmaları kişinin ihtiyacı olduğu zamanlarda hizmetine verilen farklı türden ve marka modellerde bulunan araçlardır. Bir kiralama şirketi olan İzmir rent a car sayesinde kişiler araç bulmadan ve araca ulaşmak konusunda stres yaşamaz. Kişinin seçmiş ve belirlemiş olduğu marka ya da modeldeki araçlar yine kişinin istediği yer ve saatte teslim yapılmak üzere getiriliyor.

73-logo.png


İzmir Rent a Car Firmaları

İzmir rent a car firmaları arasında yer alan ZGR.com.tr uygun fiyatlı konforlu araç seçenekleriyle faaliyetlerini sürdürüyor. Belirli zaman aralıkları içerisinde kiraya verilen araçlar günlük olarak ya da İzmir aylık araç kiralama hizmeti şeklinde sunulmaktadır. Kişilerin uçak seyahatleri sırasında araca ihtiyaç duymaları halinde ise havalimanına hizmet götürülmektedir.

Firmalara Filo Araç Kiralama Hizmeti

İzmir filo kiralama hizmeti genel itibari ile firmalara verilen bir hizmettir. Firmanın başvurusu dahilinde araç sayısı belirlenerek ne kadar süreliğine kullanıma sunulacağı konusunda bir sözleşme yapılır. Firmalar satın alarak maliyetlerini arttırmak yerine bu tarz araç kiralama işlemlerini yaparak bütçeleri farklı yöne yatırarak büyüyebilirler. O yüzden filo araç kiralama hizmetleri şirketlere artı bir kazanç sağlamaktadır. Araç sayısı firma yetkilisinin isteği doğrultusunda ayarlanır.

Ayrıca periyodik bakımları firmamız tarafından yapılarak kiralayan şirketlerin zaman kaybetmesinin önüne geçilmektedir. Bir firma olarak ya da şahıs olarak araç kiralamak istenilen durumlarda hemen zgr.com.tr adresini ziyaret ederek randevu oluşturabilir fiyat alabilir ve araçları inceleyebilirsiniz. Bu konuda uzman ve profesyonel kadromuz hangi tarz binek tipi aracın ihtiyacı olup olmadığı konusunda karar vermenize yardımcı olacaktır. İzmir aylık araç kiralama konusunda dilediğiniz her zaman iletişime geçebilirsiniz.
 
icon
icon
 
2,370Konular
2,481Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt