Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Ankara Psikolog

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
299
Tepkime puanı
309
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Ankara psikolog arıyorsanız hoş geldiniz. Alanında almış olduğu kapsamlı eğitimlerle ve edinmiş olduğu sertifikasyonlarla, önemli bir mesleği icra eden Ankara psikolog; sektörde edindiği tecrübeler doğrultusunda tüm danışanlarına aynı profesyonellikte yaklaşmayı prensip haline getirmiştir. Bu şekilde, profesyonellikten ödün vermeden danışanlara tüm psikoterapi alanlarında hizmet verilmesi sağlanır ve onların bahsetmek istemediği hiçbir konuya bu psikoterapi seansları boyunca girilmez ve danışanlar kesinlikle tedirgin edilmez. Aksine, psikoterapi seansları boyunca güven tesis edilmesi danışanlar açısından son derece mühim bir durumdur.

Ankara Psikolog

Danışanlar, kendilerine profesyonel yaklaşılmasından azami şekilde yararlanmayı isterler ve edinilmiş olan bilgilerin kendilerine yansımasından epeyce etkilenirler. Bunun için Psikolog Ankara hakkında önceden yürütülen çalışma sonucunda ne kadar isabetli bir karar verildiğine kanaat getirilmiş olur. Böylelikle psikoterapiden alınan verimin, daha da artacağı düşünülebilir.

Psikoterapi Süreçleri Nasıl Geçer?

Psikoterapi süreçleri boyunca; danışanın genel görünüşü, yaşı, öğrenim düzeyi, cinsiyeti ve ekonomik durumu gibi şahsi özellikleri kesinlikle değerlendirmeye tabi tutulmaz ve bu konular hakkında Ankara psikolog tarafından ön yargılı bir imaj sergilenmez. Bu süreç, tamamen danışanın olduğu gibi kabul edilerek ilerlendiği bir dönemdir.

Danışma süreci, tamamıyla gizli tutulması ve yürütülmesi gereken aşamalar bütünüdür. Danışanın bahsettiği konularda, hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla bilgi paylaşımı yapılmaz. Psikolojik danışmanlık verilen hizmet alanları, hayli çeşitlidir. Danışanlar, Psikolog Rojin Nazik bünyesinde istedikleri alana yönelik psikolojik danışmanlık hizmeti alabilirler.
 
icon
icon
 
4,061Konular
4,180Mesajlar
50Kullanıcılar
dijitalSon üye
Üst Alt