Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Ankara Diş Hekimi

benaykt

kayıtlı Kullanıcı
Katılım
25 May 2022
Mesajlar
286
Tepkime puanı
306
Puanları
2,152
Konum
istanbul
Site Adı: Kaan Nejat
Site Adresi: Kaanejat.com
Site Konusu: Ankara diş hekimi
Açıklama:

Ankara diş hekimi arıyorsanız hoş geldiniz. Diş implantları, yaralanma, hastalık veya çürüme nedeniyle bir veya daha fazla dişi kaybetmiş kişiler için popüler ve etkili bir çözümdür. Bu tedavi, yedek diş için bir kök görevi gören çene kemiğine cerrahi olarak küçük bir titanyum post yerleştirmeyi içerir.

cropped-dentteraaa.png


İmplant diş tedavi sürecine adım adım genel bir bakış:

Öncelikle Ankara implant konusunda Kaannejat.com un tercih edilebileceğini söyleyebiliriz.

Konsültasyon: İlk adım, implant diş hekimliğinde uzmanlaşmış bir diş hekimiyle konsültasyon randevusu almaktır. Diş hekimi, prosedür için iyi bir aday olup olmadığınızı belirlemek için ağzınızı inceleyecek ve röntgen çekecektir.

Ameliyat: Ameliyat sırasında diş hekimi çene kemiğine erişmek için diş etinde küçük bir kesi yapacaktır. Daha sonra titanyum postu çene kemiğine yerleştirecekler ve kesiyi dikişlerle kapatacaklar.

İyileşme: Ameliyattan sonra çene kemiğinin iyileşmesi ve titanyum post ile kaynaşması için zaman tanımak önemlidir. Osseointegrasyon adı verilen bu süreç tipik olarak 3-6 ay sürer.

Abutment yerleştirme: Çene kemiği tamamen iyileştiğinde, diş hekimi titanyum post üzerine küçük bir bağlantı parçası olan bir abutment yerleştirecektir.

Restorasyon: Son adım, abutment üzerine bir diş tacı, köprü veya takma diş yerleştirmektir. Yedek diş, doğal dişlerinize renk ve şekil olarak uyacak şekilde özel olarak yapılır. Ankara gülüş tasarımı konusunda da iletişime geçebilirsiniz.
 
icon
icon
 
2,372Konular
2,483Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt