Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Tatlialem Script v2.5

KaLpSizZz

Yönetici
Site Sahibi
Admin
Web sitesi
www.maviforum.net
Merhaba Arkadaşlar Tatlialem.Net ailesi olarak Tatlialem Script v2 den v2.5 e yükseltmiş bulunmaktayız.. Bu yükseltmede bazı hatalar giderilmiştir..

Kullanılan Mirc Sürümü : 6.35
Yapım Süresi: 1 Seneye yakın
Bitiş Tarihi: 15.12.2016
Rarlı Boyutu: 3.28 MB
Yükleninceki Dosya Boyutu: 5.54 MB
Kurulum Yeri: ProgramFiles
Dikkat Kurulum Katılımsızdır.. Siz İleri Yapmassınız direk kendisi kurulur ayarlar ve açılır.. Tek yapmanız gereken programı çalıştırmak..

Öncelikle belirtmek isterim bu scripti tasarlarken Sadelik çizgisini bozmamaya gayret gösterdim.. Eski bir Kelebek script v2005 kullanıcısı olarak ben aslında tasarımsal olarak bu scripte özendim.. Kodlamaların birkısmı ircforumlarındandır ve yine bir çoğu bana aittir.. Dialog ve çizgiler bana aittir..

KODLAMALAR ANONİM OLABİLMEKTE BU YUZDEN BUNU BEN KODLAMIŞTIM DİYEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLERİMİ VE ŞÜKRANLARIMI SUNMAKTAYIM..

Bildiğim ve eklediğim bir kod varsa oda Güncelleme sistemidir.. Bu sistemi kodlayan ve çizgilerini oluşturan @DeLiTiM Arkadaşımıza sonsuz şükranlarımı sunuyorum..

Şimdi gelelim diğer hususlara; mirc 6.35 ile kodlanmıştır. Bazı virüs progrmları ve chrome gibi tarayıcılar zararlı diye gösterebilir.. Bu göstermeye aldanmayın arkadaslar arastırmalarıma göre send firewall sistemi olduğu icin virustotal olsun bazı programlar olsun virüs gibi algılamaktadır..

Windows 10 kullanıcıları için ise bazı arkadaşlarımızın başına gelmiştir, scriptler birinci defa acıldıktan sonra 2. defa acıldıgında remoteler kaybolur ekranlar bozulur olarak 2. acılıstan sonra bu hatalarla karsılasırlar ve yapılması gereken yönetici olarak calıstır işaretlemek yada yapmaktır.. Bu scriptte bunu aştık.. kücük bir .vbs kod ile mirc exeyi runas olarak acmayı başardım arkadaşlar bilginiz olsun..

İÇİNDEKİLER
  • Bağlantı menüsü
    Away menü
    Services Bot oluşturma menüsü (10 Kanala Tek seferde)
    Adminler için pencereler (Giriş-çıkışlar, Oper işlemleri)
    Giriş kodu Penceresi
    Otomatik mesajlar penceresi
    Radyo İstek
    Script sesleri aç-kapat
    Şifre Menüsü (Nick, Nick şifresi, Oper nick ve Şifresi Hatırlama)
    Teşekkür mesajları
    Update (Güncelleme Sistemi by @DeLiTiM )
    Yazı Tipleri
    Ame-amsg yasaklama ( #Opers #ip #spam #yardim #Dj #DJsohbet #Ops #Karantina kanalları otomatik yasaklıdır. manuel olarak kendi kanallarınızı da ekleyebilirsiniz)
    Günlük Burç Yorumları ( @DeLiTiM Tarafından kodlanmıştır )

Ve sayamadığımız bir çok özellik!..

Yorumlarınızı bekliyorum arkadaşlar ve bu neticede scripte güncelleme katabiliriz tşkler.. İyi Sohbetler İyi Kullanımlar

İşte Görüntüler

ZMdpBk.png

o07pW7.png

l31pGE.png

VPYNnP.png

icon
icon

2,282Konular
2,393Mesajlar
42Kullanıcılar
metinkus61Son üye
Üst Alt