Hoş Geldiniz MaviForum Güncel Paylaşım Eğlence Sohbet Forum Sitesi

MaviForum.Net Sitemizde Sizlerde Paylaşım yapmak için Lütfen kayıt olarak sınırsız şekilde paylaşım yapabilirsiniz. Hadi Ne duruyorsun Şimdi kayıt ol Sende    Kayıt ol

Yeni Berrak Tüzünataç: Yıllarca aşk üstüne aşk yaşadım!

DuRu

Yönetici
Admin
Grafiker
Katılım
29 Şub 2024
Mesajlar
2,376
Tepkime puanı
0
Puanları
0
65df2054231efe39f3c14daf.jpg

Berrak Tüzünataç, önceki gün Bebek'de görüntülendi. Gazetecileri görünce durarak sorularına yanıt veren ünlü isim, "Her şey yolunda, havalar güzel, cemre düşmüş. Elimizden geldiğince çok tatil yapacağız yazın" şeklinde konuştu.

"Ben plan yapmıyorum bir de, spontaneyim ben" diyen 39 yaşındaki güzel oyuncu, sözlerine şöyle devam etti:

Alıntı Metni

65df1e73231efe39f3c14d9f.jpg


"UTANIYORUM BÖYLE MEVZULARLA İLİGLİ KONUŞMAYA"

Özge Özpirinçci, geçtiğimiz haftalarda dizi için estetik yaptırdığını açıklamıştı. "Siz de dizi için yaptırır mısınız?" diye sorulunca Tüzünataç, "Dizi için benim olmadı hiç. Kendi zevkim için yaptırırım eğer olursa. Durduk yerde başıma niye iş açıyorsunuz! Utanıyorum böyle başka mevzular ile ilgili konuşmaya. En temel sorun birbirimizin kendimizi iyi hissettiği mevzularla ilgili toplum olarak hemfikir olmamız gerektiği. Herkes kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle yapsın. Bu da bizim toplumsal konumuz olmasın" dedi.

65df1e95231efe39f3c14da2.jpg


Sosyal medyada gündem olan dans videosundan bahseden ünlü isim, "O videonun çoğu poz. Siz dans mı görmediniz? Hazar'ın (Ergüçlü) dansıyla kıyaslandı. O bir dans değil. Saç savurmalı bir şey o. Anlık havaya girdim. Özellikle de yorumları okumadım. Üste çıkan yorumlara bakıyorum bazen. Eğleniyorum" ifadelerini kullandı.

65df1eb8231efe39f3c14da4.jpg


"ENERJİMİ FAZLA AKITTIĞIM BİR ALAN AŞK"

Aşk hayatı hakkında soruları yanıtlayan oyuncu, "Ben yıllarca aşk üstüne aşk yaşadım. O beni olumsuz etkiledi bence. Enerjimi çaldığını fark ettim. Bir süredir böyle bir karar verdim kendi adıma. Hepimiz değişiyoruz sürekli ama şu an keyfim yerinde. Benim hayatımda enerjimi fazla akıttığım bir alan aşk. Kendime akıtmam lazım bu enerjiyi" dedi ve ekledi:

Alıntı Metni
Berrak Tüzünataç: Birisi olursa hayır da demem!
Dans videosu gündem olmuştu! Berrak Tüzünataç'tan açıklama geldi
 
icon
icon
 
3,989Konular
4,108Mesajlar
50Kullanıcılar
dijitalSon üye
Üst Alt